0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Yalova Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Yalova Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Yalova Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Marmara kıyısının en genç kentlerinden biri olan Yalova, küçük ve sakin yapısıyla turizmden kısmen uzak olduğu için Yalova çıkışlı turlar kentte çok büyük bir popülerliğe sahiptir.

Kentte yer alan birçok farklı yerel acente ve ulusal hizmet veren acenteler Türkiye’nin dört bir tarafına düzenledikleri turlar sayesinde Yalova halkının farklı bölgelerde keyifli zamanlar geçirmesini sağlamaktadır.

Bugün güncel olarak yılın belirli dönemlerinde ekonomik fiyatlar ile düzenlenen Yalova çıkışlı turlar hem Türkiye’nin hem de yurt dışında da birçok farklı ülkenin değişen kentlerine ulaşmaktadır.

Bu açıdan da sizin için hazırladığımız içerik sayesinde katılabileceğiniz bu tur programlarını kapsamlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yalova Çıkışlı Günübirlik Turlar

yalova cıkısli gunubırlik turlar

Özellikle çalışan insanlar için hafta sonlarında iş stresinden ve gündelik hayat stresinden kurtulmak için Yalova çıkışlı günübirlik turlar en popüler tur programları arasında yer almaktadır.

Yerel acenteler Yalova çıkışlı turlar kapsamında Kapadokya gibi örnek programlar sayesinde özellikle pazar günleri keyifli bir gezi programı şansı elde edilmesini sağlamaktadır.

Güncel bir şekilde düzenlenen Yalova çıkışlı günübirlik turlar arasında örneğin Kapadokya gezisi sayesinde özellikle Peri Bacaları, Göreme Antik Kenti, vadiler, balon türü ve yeraltı şehri gezileri gibi etkinlikler yapılabilmektedir.

Ayrıca her acente yılın farklı mevsimlerinde değişen yeni tur programları sayesinde de yakın bölgelerde konaklama gerekmeden günübirlik gezilebilecek turistik noktalara turlar düzenlemeyi tercih etmektedir.

Yine bu tur programları da bu sayfa üzerinden düzenli bir şekilde takip ederek turlara katılım sağlanabilir.

Yalova Çıkışlı Konaklamalı Turlar

yalova cıkısli konaklamalı turlar

Bazı tur programlarında ulaşılan nokta kentten önemli düzeyde uzakta olduğu için bu turlarda konaklama imkanı ortaya çıkmaktadır.

Bu tarz Yalova çıkışlı turlar çerçevesinde özellikle Ege, Güneydoğu, Doğu Karadeniz, Batı Karadeniz ve yine Kapadokya ile Salda turları gibi turlar yer almaktadır.

Tüm bu Yalova çıkışlı konaklamalı turlar kendi içerisinde belirli standartlara sahip olarak farklı illerde değişen sürelerde otel konaklaması, sabah kahvaltısı, sigortalı ulaşım, rehberlik hizmeti gibi dahili noktalara sahiptir.

En çok tercih edilen Yalova çıkışlı konaklamalı turlar çerçevesinde özellikle günübirlik turlar dışına Kapadokya’ya düzenlenen birkaç günlük turlar ön plana çıkmaktadır.

Yine daha uzak bölgelerde Güneydoğu turları gibi noktalarda bilhassa tarihe yolculuk yapmak açısından fırsat elde edilirken, mevsim şartlarına göre değişen tur programlarını değerlendirme şansı bulunmaktadır.

Yalova Çıkışlı Kapadokya Turları

yalova cıkısli kapadokya turlari

Hem günübirlik hem konaklamalı olmak üzere farklı imkanlar ile gerçekleştirilen Yalova çıkışlı turlar içerisinde Kapadokya her zaman özel bir yere sahiptir.

Çok uzun yıllar boyunca televizyonlardan aşina olduğumuz Kapadokya; Peri Bacaları, Göreme, Avanos, Üç Güzeller, vadiler ve balon turları gibi özellikleri ile herkesin aklına kazınmış bir haldedir.

Bu nedenle Yalova çıkışlı Kapadokya turları çok popüler bir yapıya sahiptir.

Özellikle taş konaklarda ve butik otellerde konaklamalı bir şekilde gerçekleştirilen Yalova çıkışlı Kapadokya turları çerçevesinde Aşk Vadisi’nde bir gezi, O Ağacın Altı ve Üç Güzeller gibi noktalarda yapılan geziler turu daha keyifli bir hale getirmektedir.

Muhteşem restoranlarda yiyeceğiniz yemekler ile birlikte yudumlayabileceğiniz Kapadokya şarapları da bölgenin zenginliğine ayrı bir renk katmakta ve daha büyük bir keyif sunmaktadır.

Yalova Çıkışlı Karadeniz Turları

yalova cıkısli karadeniz turlari

Konaklamalı kapsamda düzenli olarak sürdürülen Yalova çıkışlı turlar içerisinde Doğu Karadeniz ve Batı Karadeniz turları da ayrı ayrı sunulmaktadır.

Batı Karadeniz’de özellikle herkesin bildiği üzere Amasra, Safranbolu ve Yedigöller gibi noktaları görmeniz turu daha keyifli bir hale getirmektedir. Batı Karadeniz kapsamlı Yalova çıkışlı Karadeniz turları çerçevesinde birkaç günlük konaklama sırasında Karadeniz manzarasında serin bir iklimde dört mevsim kendinizi huzurlu ve konforlu hissedebilirsiniz.

Doğu Karadeniz bölgesine doğru düzenlenen Yalova çıkışlı Karadeniz turları içerisinde de özellikle yayla gezilerine odaklanan tur programları bulunmaktadır.

Ayrıca Sümela Manastırı ve bazen günübirlik Batum gezileri bulunan turlarda yer almakla birlikte bu turlarda da Çamlıhemşin, Pokut ve Ayder yaylası gibi noktaları görme şansını elde edebilirsiniz.

Yalova Çıkışlı GAP Turları

yalova cıkısli gap turlari

Güneye doğru indikçe özellikle Güneydoğu bölgesinde dört mevsim sıcak bir havayla birlikte tarihin ve mimarinin derin izleri ile muhteşem Yalova çıkışlı turlar yer almaktadır.

Bilhassa ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde daha keyifli hale gelen Yalova çıkışlı GAP turları konaklamalı yapısıyla genellikle 2 veya 3 gece konforlu otellerde konaklama fırsatı sunmaktadır.

Bu geziler sırasında Anadolu’nun izlerini binlerce yıllık yapılar ile ortaya koyan Göbeklitepe, Nemrut Dağı, Diyarbakır Surları, Halfeti, Mardin sokakları, Harran ve Gaziantep Kalesi gibi birçok nokta görülebilir.

Güneydoğu turu sırasında bilhassa farklı kentlerde değişen milletlerin mimari izlerini görme şansına sahip olabilirsiniz.

Bir yanda yüzlerce yıllık camiler, bir yanda kiliseler, bir yanda konaklar, saraylar ve bir yanda antik kentler gibi yapılar ile Güneydoğu birçok gizemi içerisinde barındırmaktadır.

Bu çerçevede de Yalova çıkışlı GAP turları sayesinde tarihe tanıklık edecek muhteşem manzaraları görme şansını elde edebilirsiniz.

Yalova Kalkışlı Ege Turları

yalova kalkısli ege turlari

Büyüleyici bir deniz kokusu, zeytin yeşili ve güneşin tadının çıkarıldığı şehirler için Ege biçilmiş bir kaftandır.

Balıkesir, İzmir, Aydın, Denizli ve Muğla gibi şehirlerde sahil kentlerinden tarihe doğru uzanan yolculuklar için Yalova çıkışlı turlar kapsamında da Ege turları yer almaktadır.

Kimi zaman Pamukkale’den kim zaman Bodrum’dan başlayan Yalova kalkışlı Ege turları size Ege denizinin keyfini çıkarma ve antik medeniyetlerin izlerini takip etme şansı sunmaktadır.

Yalova kalkışlı Ege turları çerçevesinde Pamukkale travertenlerinde şifa bulabilir, Şirince masumiyetinde bir tur yapabilir, Bodrum’da denize girmenin keyfini ve Efes’te tarihe tanıklık etme şansını yakalayabilirsiniz. Tüm tur programı boyunca konforlu otellerde konaklama gerçekleştirilerek, her gün farklı bir şehri görme ve her gün farklı mutfak keyifleri yaşama şansı elde edilmektedir.

Yalova Çıkışlı Yurtdışı Turlar

yalova cıkısli yurtdısı turlar

 

Türkiye’nin dört bir yanına düzenlenen tur programları dışında Yalova çıkışlı turlar içerisinde elbette yurtdışına ulaşan programlar da bulunmaktadır.

Örneğin Yalova çıkışlı yurtdışı turlar çerçevesinde Avrupa’da Fransa, İtalya veya Portekiz gibi ülkelere düzenlenen ve farklı şehirleri görme şansı sunan programlar bulunmaktadır.

Değişen mevsimlerde değişen diplomatik koşulların göz önünde bulundurulması ile birlikte İstanbul merkezli havayolu ile ulaşım gerçekleştirilecek şekilde düzenlenen Yalova çıkışlı yurtdışı turlar sayesinde Avrupa, Asya ve Afrika turları gibi çok geniş kapsamlı programlar sunulmaktadır.

Bu tür programları da sayfamız üzerinden sunulan bu içerik sayesinde takip edilerek, farklı ülkeleri görme şansı elde edilebilir.

Call Now ButtonHemen Ara