0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Yozgat Çıkışlı Turlar

izmir efes turları
Kampus Travel

Sivas Çıkışlı Ege Turu – 3 Gece 4 Gün

Fiyat1,999 TL1,499 TL
3 Gece 4 Gün
Tur Tarihleri : 11 - 18 - 25 Ağustos
Atakum Meydan
0
izmir efes turları
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Ege Turu – 4 Gece 5 Gün

Fiyat4,999 TL3,500 TL
4 Gece 5 Gün
Tur Tarihleri : 8 ve 13 Temmuz
Atakum Meydan
0
Turzz.com

Yozgat Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Yozgat Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat1,499 TL899 TL
Konaklamalı
Tur Tarihleri : 3 - 10 - 17 - 24 Haziran 1- 8 - 15 - 22 -29 Temmuz
Atakum Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anadolu’nun kendine has dokusuyla kültürünü ve geleneğini korumuş en özel kentlerinden biri olan Yozgat, çok küçük bir nüfusa sahip olarak düzeyde bir yapıya da sahiptir. Bu güzide kent yapısı içerisinde kent halkının Türkiye’nin değişen şehirlerini görebilmesi için yerel ve ulusal acenteler Yozgat çıkışlı turlar sayesinde halka hizmet vermektedir.

Yozgat çıkışlı turlar kapsamında günübirlik veya konaklamalı şekilde değişen gezilere katılmanız açısından da bu programların her biri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu açıdan sizin için hazırladığımız rehberi incelemeniz vasıtasıyla hafta sonları veya yılın değişen dönemlerinde hangi gezilere katılmak istediğinize karar verebilir ve gezilerin kapsamı hakkında detaylı bilgileri elde edebilirsiniz.

Yozgat Çıkışlı Günübirlik Turlar

yozgat cikisli gunubirlik turlar

Öncelikle yoğun bir iş temposuna sahip olan kişiler için veya hafta sonu daha keyifli geçirmek isteyen kişiler için alternatif oluşturan günübirlik turlar incelenebilir. Bu açıdan Yozgat çıkışlı günübirlik turlar yıl boyunca değişen konumlarda Kapadokya, Hatay veya Safranbolu gibi birçok farklı bölgeye düzenlenmektedir. Tek gün içerisinde bir bölge veya bir şehrin birçok noktasını kapsayan bir rota ile hazırlanan bu Yozgat çıkışlı turlar aynı zamanda ekonomik bir tercih olarak da görülmektedir.

Yozgat çıkışlı günübirlik turlar genellikle kent merkezinden karayolu ile başlayan yapısı sayesinde birkaç saatlik bir ulaşım sonrasında başlayan uzun bir günü kapsamaktadır. Tüm günü kapsayan bu program içerisinde örneğin Kapadokya turuna katıldığınızda, Kapadokya’ya ulaştıktan sonra Ürgüp, Göreme, Avanos, Uçhisar ve Ortahisar bölümlerinde birçok farklı bölgedeki tarihi ve doğal güzellikleri teker teker gezebilirsiniz.

Yozgat Çıkışlı Konaklamalı Turlar

yozgat cikisli konaklamali turlar

Daha kapsamlı bir tatil veya hafta sonunu dolu dolu geçirecek bir gezi planı yapmak istediğinizde de Yozgat çıkışlı konaklamalı turlar tercih edilebilir. Örneğin, günübirlik olarak gidilebilecek Kapadokya için konaklamalı bir tur da tercih edilebilir ve bu sayede birkaç gün boyunca eksiksiz bir Kapadokya tatili yapılabilir. Bu programlarda Kapadokya ile benzer şekilde Karadeniz turları, Güneydoğu turları ve Ege turları gibi birçok seçenek bulunmaktadır.

Yozgat çıkışlı konaklamalı turlar içerisinde gidilen konuma bağlı olarak kimi zaman lüks oteller kimi zaman butik oteller kimi zaman da tarihi konaklarda konaklama imkanı sunulmaktadır. Standart olarak Yozgat çıkışlı turlar sırasında olduğu gibi bu programlarda konaklama dışında kahvaltı ikramı, rehberlik hizmetleri, sigortalı ulaşım gibi birçok imkan yer almaktadır. Örneğin, bir Karadeniz turunda katıldığınız programa bağlı olarak ücretli ve ücretsiz farklı etkinliklerden yararlanmak, alışveriş turları, serbest saatler gibi birçok farklı bölüm bulunmaktadır.

Yozgat Çıkışlı Kapadokya Turu

Kapadokya, Nevşehir iline bağlı olmakla birlikte Yozgat açısından günübirlik seyahatlerde çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Genellikle hafta sonları düzenlenen Yozgat çıkışlı Kapadokya turları sabah erken saatte bir yolculuk yapılması ile ulaşımın tamamlanması sonrasında bütün gün boyunca devam etmektedir. Uzun bir günlük program içerisinde Kapadokya bölgesinde özellikle Göreme ve Ürgüp içerisinde Peri Bacaları, Üç Güzeller, Güvercinlik Vadisi, Ihlara Vadisi, Hayal Vadisi gibi birçok nokta gezilmektedir.

Yozgat çıkışlı Kapadokya turları sırasında Avanos çarşılarında çanak/çömlek atölyeleri, Kapadokya şarap evleri, Uçhisar Kalesi, Göreme Açık Hava Müzesi ve özellikle tarihe ışık tutan Derinkuyu ile Kaymaklı Yeraltı Şehri gezileri yapılmaktadır. Aslında daha çok tarih odaklı Yozgat çıkışlı turlar arasında Kapadokya gezileri görülürken, Kapadokya’nın doğal güzelliği de bu eşsiz tarihe farklı bir anlam katmaktadır.

Yozgat Çıkışlı Karadeniz Turları

yozgat cikisli karadeniz turlari

Karadeniz’e yakın bir konumda bulunması ile birlikte Yozgat hemen kuzeyinde yer alan bu yemyeşil bölgeye ulaşmak için çok ideal bir noktadadır. Bu nedenle Yozgat çıkışlı turlar içerisinde her zaman Doğu veya Batı bölümüne düzenlenen Karadeniz turları da yer almaktadır. Batı Karadeniz bölümüne gerçekleştiren Yozgat çıkışlı Karadeniz turları genellikle en uçta Sakarya’ya kadar ulaşılması ile birlikte başlarken, konaklamalı yapıyla Orta Karadeniz’e kadar uzanan bir yolculuk içermektedir.

Yozgat çıkışlı Karadeniz turları sırasında eğer Batı Karadeniz’e ulaşırsanız, burada Bolu, Düzce ve İzmit gibi farklı kentlerde yayla turizmi ve Abant Gölü gibi noktalarda göl turizmi ile çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca elbette Bartın Amasra ilçesi ve Karabük’te Safranbolu’nun tarihi kanyonları, konakları, meyve bahçeleri ve sokakları size keyifli bir yolculuk sunacaktır.

Doğu Karadeniz bölümü turlarına bakıldığında da özellikle Trabzon ve Rize’de Ayder Yaylası, Pokut Yaylası, Sis Dağı, Çamlıhemşin ve Uzungöl gibi noktalar doğal güzellikleri ile insanı büyüleyen bir yapı sunmaktadır. Bu muhteşem bölgede Gümüşhane, Bayburt ve Artvin gezileri ile birlikte muhteşem Karadeniz kahvaltısı, muhlama ve gerçek çay lezzetine ulaşabilir bununla birlikte de bazen Batum’a kadar uzanan bir gezi gerçekleştirebilirsiniz.

Yozgat Çıkışlı GAP Turları

yozgat cikisli gap turlari

Anadolu’nun en eski tarihli toprakları olarak kabul edilen Güneydoğu Anadolu bölgesine ulaşmak ve Mezopotamya kültürlerini görebilmek açısından da Yozgat çıkışlı GAP turları avantaj oluşturmaktadır. Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır, Mardin, Adıyaman, Siirt ve Batman gibi farklı kentler ve bazen Hatay bu tur programında bulunmakla birlikte Özellikle bu şehirlerin eşsiz mutfağında kebaplar, tatlılar ve köfteler tatmak da mümkün olmaktadır.

Yozgat çıkışlı GAP turları sayesinde özellikle temel duraklar olarak Gaziantep’te Zeugma, Şanlıurfa’da Göbeklitepe, Harran, Balıklıgöl, Diyarbakır’da surlar ve kiliseler, Mardin’de Dara Antik Kenti ve Mardin sokakları, Batman’da Hasankeyf, Adıyaman’da Nemrut Dağı gibi önemli duraklar bulunmaktadır. Bu durakların her biri ile tamamen tarih yolculuğu gerçekleştirdiğiniz GAP turu, her zaman Yozgat çıkışlı turlar içerisinde önemli bir yere sahip olmaktadır.

Yozgat Kalkışlı Ege Turları

yozgat kalkisli ege turlari

Ege turları da önemli ve ayrı bir yere sahip olarak bilhassa gerçekleştirildiği noktaya bağlı şekilde ayrı bir keyif sunabilir. Çünkü Yozgat kalkışlı Ege turları arasında çok uzun kapsamlı turlar veya belirli bir bölgeye yapılan turlar gibi seçenekler yer almaktadır. Örneğin, Pamukkale ve Salda Gölü üzerinde odaklanan bir tur programında Pamukkale travertenleri, Hierapolis ve eşsiz Salda Gölü manzarasında muhteşem bir gezi yapılabilir.

Yozgat kalkışlı Ege turları sırasında bazen daha çok deniz kenarı yani sahil kenarı turlar ön plana çıkmaktadır. Örneğin, havayolu ile katılacağınız bir Ege turunda İzmir’de Şirince, Meryem Ana, Efes Antik Kenti, Bademler köyü, Seferihisar, Urla, Çeşme ve Sığacık gibi birçok noktayı görerek çok keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Bazı tur programlarında yolculuk Fethiye Ölüdeniz bölgesinden başlarken İzmir Alaçatı’ya kadar ulaşmakta ve bu noktada Marmaris, Bodrum, Datça gibi muhteşem noktalardan geçilmektedir.

Yozgat Çıkışlı Yurtdışı Turları

yozgat cikisli yurtdisi turlari

Yurtdışına gerçekleştirilecek geziler anlamında da Yozgat çıkışlı turlar içerisinde özellikle vizesiz turlar ön plana çıkmaktadır. Bugün ülkemizde vizesiz seyahat edilebilen birçok ülkeye yolculuk imkanı bulunurken, örneğin Ukrayna, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Gürcistan veya Balkan ülkeleri tercih edilerek Yozgat çıkışlı yurtdışı turlar için kayıtlar gerçekleştirilebilir.

Yozgat çıkışlı yurtdışı turlar için yıl içinde yapılan ilanlara uygun bir şekilde önceden resmi prosedürlerin tamamlanması ile vize gerekliliği bulunan daha kapsamlı tur programlarına da katılmak mümkündür. Bu açıdan Yozgat’tan aktarmalı bir şekilde İstanbul veya Ankara üzerinden gerçekleştirilen uluslararası uçuşlar ile Avrupa turları, Asya turları veya Uzakdoğu turları gibi programlar uygulanmaktadır.

Yozgat’ta bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Yozgat çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Yozgat tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Yozgat çıkışlı tur noktalarının en popülerleri

  • Yozgat çıkışlı Kapadokya turları
  • Yozgat çıkışlı Gürün Darende Turları
  • Yozgat çıkışlı Amasya Turları
  • Yozgat çıkışlı Doğu Karadeniz Turları
  • Yozgat çıkışlı Batı Karadeniz Turları
  • Yozgat çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turları
  • Yozgat çıkışlı Antalya Turları
  • Yozgat çıkışlı Çanakkale Turları
  • Yozgat çıkışlı Güney Doğu Turları