0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Zonguldak Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Zonguldak Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Zonguldak Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’nin zengin kömür madenleri ile önemli değerlere sahip şehri Zonguldak, Karadeniz’in aynı zamanda çevresi en yeşil ve doğal bölgelerinden birisidir. Bu kendi içerisinde önemli yapıya sahip şehirde, halkın turistik anlamda kaliteli hizmetler alabilmesi için de yerel ve ulusal acenteler hizmet vermektedir. Acenteler tarafından sunulan bu hizmetler arasında da Zonguldak çıkışlı turlar yer almaktadır.

Kentte kimi zaman hafta sonu kimi zaman belirli dönemlerde düzenlenen Zonguldak çıkışlı turlar çoğu zaman günübirlik paketler halinde hizmet alma imkanı sunmaktadır. Genellikle yakın bölgelere veya pratik ulaşım imkanları bulunan bölgelere günübirlik düzenlenen turlar dışında da bazen konaklamalı yapıyla daha uzak bölgelere uzun süreli programlar ile turlar düzenlenmektedir.

Zonguldak Çıkışlı Günübirlik Turlar

zonguldak cikisli gunubirlik turlar

Günübirlik kapsamda düzenlenen Zonguldak çıkışlı turlar içerisinde özellikle Kapadokya turu gibi önemli örnekler bulunmaktadır. Bu gibi bir turda Kapadokya’nın en önemli noktaları olan Peri Bacaları, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Göreme Açık Hava Müzesi, vadiler ve eski yapılar ile birlikte tam bir tarih ve doğa gezisi yapılmaktadır.

Kapadokya turu ile benzer nitelikte Zonguldak çıkışlı günübirlik turlar arasında yakın konumda bulunan tarihi ve turistik bölgeler yer almaktadır. Örneğin, çok yakın konumda bulunan Kastamonu, Karabük ve Bartın gibi illerde Safranbolu ya da Amasra gibi noktalara da günübirlik turlar bulunmaktadır. Bu tarz Zonguldak çıkışlı günübirlik turlar bir hafta sonu gezisi niteliğinde özellikle çalışan insanların stres atabilmesi ve keyifli kazanımlar elde etmesi için büyük fayda sağlamaktadır.

Zonguldak Çıkışlı Konaklamalı Turlar

zonguldak cikisli konaklamali turlar

Turun başladığı şehirden itibaren birkaç farklı şehir ile devam eden ve her şehirde ya da belirli şehirlerde konaklama gerekliliği bulunan turlar daha uzun süreli ve daha keyifli bir yapıya sahip olmaktadır. Yani Zonguldak çıkışlı konaklamalı turlar sayesinde de örneğin bir Doğu Karadeniz turu gerçekleştirildiğinde, Trabzon’dan başlayarak Rize, Artvin ve Gümüşhane gibi kentlere ulaşana kadar farklı noktalarda konaklama sağlanmakta ve farklı bölgeler gezilerek geniş bir program tamamlanmaktadır.

Genel çerçevede Zonguldak çıkışlı konaklamalı turlar incelenirse, en önemli tur programları arasında Güneydoğu turu gibi seçenekler bulunmaktadır. Güneydoğu’da özellikle Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin gibi önemli kentlerde dünyanın takip ettiği tarihi değerlerin ziyaret edildiği bu gezilerde aynı zamanda mutfak zenginlikleri ve kültürel zenginliklerine ulaşmak da mümkün olmaktadır. Bu nedenle Zonguldak çıkışlı turlar

Zonguldak Çıkışlı Kapadokya Turları

zonguldak cikisli kapadokya turlari

Kapadokya dünyanın en gizemli ve en mistik toprakları arasında tarihi ve doğası ile ön plana çıkan bir bölgedir. Bu bölgeyi çok daha kapsamlı ve eksiksiz bir şekilde tanıyabilmek açısından da Zonguldak çıkışlı Kapadokya turları en avantajlı tur programları arasında bulunmaktadır. Çünkü bu program kapsamında Kapadokya bölgesine ulaştığınız andan itibaren Ürgüp, Göreme, Uçhisar, Avanos ve Ortahisar bölgelerinde birçok değişen yapı ile karşılaşabilirsiniz.

Zonguldak çıkışlı Kapadokya turları kapsamında sayılan 5 ilçe içerisinde taş konaklar veya eski butik mağara konaklarda konaklama sağlanabilir. Bu konaklama sonrasında bölgede özellikle Güvercinlik Vadisi, Göreme Açık Hava Müzesi, Peri Bacaları(Üç Güzeller), Hayal Vadisi, Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Avanos çarşıları Ve Narlı Krater Gölü gibi önemli noktaları görebilirsiniz.

Eşsiz bir yapıya sahip olan Kapadokya turu, Zonguldak çıkışlı turlar içerisinde özellikle balon turu ve muhteşem bir manzara avantajı sayesinde her zaman farklı bir yere sahiptir.

Zonguldak Çıkışlı Karadeniz Turları

zonguldak cikisli karadeniz turlari

Zonguldak her ne kadar Karadeniz bölgesine dahil bir kent olsa da uzayıp giden harita içerisinde Zonguldak çıkışlı turlar kapsamında da Karadeniz turları bulunmaktadır. Çünkü Zonguldak Karadeniz’in Batı bölümünde deniz kenarında büyük bir kent olsa da hemen yanı başında bulunan Akçakoca, Amasra ve Safranbolu gibi birçok farklı nokta ile birlikte Samsun’a kadar uzanan bir yapıda apayrı tarihi ve doğal güzelliklere sahiptir.

Aslında Zonguldak çıkışlı Karadeniz turları ile birlikte Samsun’un da ötesine ta ki Gürcistan’da Batum’a kadar ulaşan tur programları bulunmaktadır. Tüm bu geziler farklı duraklardan geçilerek gerçekleştirilirken, örneğin Trabzon’da Sürmene Manastırı ve Of gibi noktaların görülmesi, Rize’de Ayder yaylası ve Çamlıhemşin, Artvin’de Hopa, Bayburt gezileri gibi birçok nokta bu tur programlarına dahil olmaktadır.

Zonguldak Çıkışlı GAP Turları

zonguldak cikisli gap turlari

Güneydoğu Anadolu Bölgesi sayesinde Türkiye dünyanın en önemli tarihi noktalarına sahip olduğunu kanıtlamış ve bu sayede çok büyük bir turizm potansiyeli elde etmiştir. Bu turizm potansiyeli içerisinde yer alabilmek ve tarihe tanıklık etmek açısından Zonguldak çıkışlı turlar kapsamında GAP turları düzenlenmektedir.

Konaklamalı tur olarak düzenlenen Zonguldak çıkışlı GAP turları sayesinde Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin, Diyarbakır, Batman, Adıyaman, Siirt ve birçok kentte değişen duraklarda geziler ve konaklamalar sağlanmaktadır.

Havayolu ulaşımı ile yılın belirli dönemlerinde takriben üç günlük bir gezi programı düzenlenen Zonguldak çıkışlı GAP turları çerçevesinde Gaziantep’ten başlayarak Zeugma Antik Kenti ve ardından Adıyaman’da Nemrut Dağı gezileri ile Şanlıurfa’ya ulaşılmaktadır. Mutfak kültürü, müzik kültürü, sıra geceleri, Göbeklitepe, Balıklıgöl, Harran ve Halfeti ile birlikte çok geniş bir kültüre sahip olan Şanlıurfa sonrasında da camileri, kiliseleri, surları ve müzeleri ile Diyarbakır yolculuğu devam etmektedir.

Sonraki durakta ise Mardin’de devam eden bu kültür turunda yine tarihi sokaklar, medreseler, kiliseler ve eski konaklar gibi birçok önemli yapı bulunmaktadır.

Zonguldak Kalkışlı Ege Turları

zonguldak kalkisli ege turlari

Ulaşımın direkt Zonguldak üzerinden sağlandığı ve pratik bir yolculuk ile keyifli bir konuma ulaşıldığı Zonguldak kalkışlı Ege turları ve özellikle yaz mevsiminde deniz keyfi yaşamak için tercih edilmektedir. Çünkü bu tur programlarında çoğu zaman Fethiye’de Ölüdeniz, Bodrum, Marmaris, Datça, Çeşme, Ayvalık’ta Cunda ve Bozcaada gibi duraklarda sahil keyfi imkanı bulunmaktadır.

Zonguldak kalkışlı Ege turları çerçevesinde bahsedilen her bölgede Ege’de deniz keyfi yaşama imkanı bulunurken, aynı zamanda da bu bölgelerde Efes Antik Kenti, Hierapolis, Pamukkale Travertenleri, Şirince Köyü, Bodrum Kalesi, Halikarnas Mozolesi gibi birçok tarihi eseri görme şansı bulunmaktadır. Bu özel kapsamlı Zonguldak çıkışlı turlar çerçevesinde sadece Datça turu veya sadece Çeşme turu gibi bir programa katılarak da birkaç günlük bölge gezileri fırsatı elde edilebilir.

Zonguldak Çıkışlı Yurtdışı Turları

zonguldak cikisli yurtdisi turlar

Yurtdışı seyahatleri açısından da ülkemiz giderek gelişen yapısıyla bugün birçok ülke ile vizesiz seyahat anlaşmaları imzalamaktadır. Bu anlaşmalar sayesinde de Zonguldak çıkışlı turlar içerisinde Asya, Avrupa veya Ortadoğu ülkelerine düzenlenen programlar bulunmaktadır. Örneğin Zonguldak çıkışlı yurtdışı turlar içerisinde Ukrayna turu veya İran turu gibi çok özel seçenekler bulunmaktadır.

Zonguldak çıkışlı yurtdışı turlar için vizesiz ülkelere yapılabilecek pratik seyahatler dışında aslında prosedürlerin tamamlanmasıyla çok daha kapsamlı turlar tercih edilebilir. Örneğin, Balkan turları, Kuzey Avrupa turları, Ortadoğu turları veya Uzakdoğu turları gibi kapsamlı programlar da bulunmaktadır.

 

Zonguldak’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Zonguldak çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Zonguldak tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Zonguldak çıkışlı tur noktalarının en popülerleri

  • Zonguldak çıkışlı Kapadokya turları
  • Zonguldak çıkışlı Gürün Darende Turları
  • Zonguldak çıkışlı Dalyan Turları
  • Zonguldak çıkışlı Doğu Karadeniz Turları
  • Zonguldak çıkışlı Batı Karadeniz Turları
  • Zonguldak çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turları
  • Zonguldak çıkışlı Sivas Turları
  • Zonguldak çıkışlı Antalya Turları
  • Zonguldak çıkışlı Güney Doğu Turları