0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Güney Doğu Turları

güney doğu anadolu turu
Kampüs Travel

Sivas Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : 2 - 9 - 16 - 23 Eylül
Sivas Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Zonguldak Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Yozgat Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Yalova Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Van Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Uşak Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Tunceli Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Trabzon Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Tokat Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Tekirdağ Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
1 2 3 9

Binlerce yıllık tarihi ve kültürel değerleri içinde barındıran ve birçok şehre ev sahipliği yapan Güneydoğu Anadolu bölgesi, kültür ve tarih turlarının vazgeçilmez destinasyonlarından biridir.

Türkiye’nin birçok bölgesine Güneydoğu Anadolu çıkışlı konaklamalı turlar düzenlenirken; uzak mesafelere gitmeye imkânı ve zamanı olmayanlar Güneydoğu Anadolu çıkışlı günübirlik turlar ile bulundukları şehirlere yakın yerleri keşfetme imkânına sahip olabilir.

Güneydoğu Anadolu çıkışlı turlar ile birbirinden lezzetli yemekleri tadabileceğiniz, farklı kültürleri yakından tanıyabileceğiniz, tarihi evlerle çevrili sokaklarda harika fotoğraflar çekebileceğiniz, tarihte yolculuk yapabileceğiniz, doğal güzelliklerini yakından keşfedebileceğiniz Güneydoğu’da unutulmaz bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu kültür turları kapsamında Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Batman, Adıyaman gibi Güneydoğunun en popüler şehirlerini ve daha fazlasını görme şansını elde edebilir, ülkemizin en zengin mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabilirsiniz.

Zengin rota seçenekleriyle her bütçeye hitap eden ucuz GAP turları, herkesin Türkiye’nin en büyüleyici şehirlerini görmesine fırsat sunuyor. Her mevsim bir başka güzelliklere ev sahipliği yapan Güneydoğu Anadolu bölgesine yılın her döneminde tur düzenleniyor olması GAP turlarını gezi tutkunları için cazip kılıyor.

Uygun fiyatlı Güneydoğu Anadolu çıkışlı turlar yakın bölgelere otobüslü olarak organize ediliyor. Bölgenin en özel yerlerini keşfetme imkânı bulabileceğiniz GAP çıkışlı turlar ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tatil için vaktiniz varsa ve yeni yerler keşfetmek istiyorsanız erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak uygun fiyatlı Güneydoğu Anadolu çıkışlı tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu Tur Fiyatları

Farklı turistik yerleri kapsayan Güneydoğu Anadolu turları, Türkiye’nin en kapsamlı tur programlarından biridir. Köklü tarihin izlerini taşıyan sokakları, tadına doyulmayan yemekleri, doğal güzellikleri ve mistik atmosferiyle, hem yerli hem de yabancı turistlere unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatan Güneydoğu Anadolu tur programları, her bütçeye hitap eden tur seçenekleri sunuyor.

Güneydoğu Anadolu tur fiyatları, tur kapsamına, görülecek şehirlere, ulaşım ve konaklama seçeneklerine ve tur gün sayısına göre değişiklik gösteriyor.

Medeniyetin doğduğu yer olan Mezopotamya’da unutulmaz bir yolculuğa çıkabileceğiniz Güneydoğu Anadolu turları, sezona göre her bütçeye uygun seçenekler sunmasıyla tatil sevenlerin yüzünü güldürüyor. Türkiye’nin dört bir yanından uçaklı veya otobüslü olarak düzenlenen GAP turları ile keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Zamanınız kısıtlıysa ve bir an önce bölgeye ulaşmak istiyorsanız uçaklı seferleri tercih edebilir; Güneydoğu Anadolu’nun muhteşem manzarasını seyretmek için otobüslü turları tercih edebilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu Tur Programları

Zengin seçenekleriyle her zevkten ve her bütçeden gezi tutkununa hitap eden Güneydoğu Anadolu tur programları, tur kapsamına göre Güneydoğu Anadolu bölgesinin her köşesini görme imkânı sunuyor.

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipli yapan ve günümüzde de bu medeniyetlerin izlerini taşıyan Güneydoğu Anadolu bölgesi, kültür turlarının vazgeçilmez destinasyonları olmaya devam ediyor.

Bölgenin zengin kültürünü, tarihini, günlük yaşantısını, doğal güzelliklerini ve tadına doyulmaz lezzetlerini GAP turu programlarıyla keşfedebilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu bölgesinde veya yakın bölgelerde konaklıyorsanız ve günübirlik bir geziye çıkmak istiyorsanız günübirlik Güneydoğu Anadolu tur programlarına göz atabilirsiniz. Günübirlik GAP turları kapsamında Güneydoğu Anadolu’nun en özel köşelerini keşfedebilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu bölgesinin tüm illerini görme fırsatını elde edebileceğiniz konaklamalı Güneydoğu Anadolu tur programlarını tercih ederek tatillerinizi ülkemizin en büyüleyici köşesinde geçirebilirsiniz.

Otobüslü veya uçaklı Güneydoğu Anadolu tur programları bulunduğunuz yerden sizleri en konforlu şekilde Güneydoğu Anadolu’nun büyüleyici atmosferine götürür.

Günübirlik Güneydoğu Anadolu Tur Programları

Yurt içi turları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Güneydoğu Anadolu turları farklı tur seçenekleriyle tatilcilere hitap ediyor.

Farklı medeniyetlerin izler bıraktığı şehirlere düzenlenen turlar ile tarihi yapıları, doğal güzellikleri, kültürel değerleri ve eşsiz lezzetleri yakından tanıyabilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu bölgesine yakın bölgelerde ikamet edenlere hitap eden günübirlik Güneydoğu Anadolu tur programları birçok farklı içeriklere sahip!

Farklı tur seçeneklerine sahip turlar arasında Güneydoğu Anadolu bölgesinin her köşesini görebileceğiniz turların yanı sıra belirli bölgelere düzenlenen günübirlik turlar da bulunuyor.

Hafta sonlarınızı ya da bir günlük tatillerinizi en güzel şekilde değerlendirebileceğiniz günübirlik Güneydoğu Anadolu bölgesi turları zengin fırsatlar sunuyor.

Antakya, Mardin, Şanlıurfa, Halfeti, Kahramanmaraş, Batman, Siirt, Diyarbakır, Gaziantep, Adıyaman gibi iller arasından en çok hangisini görmek istediğinize karar verip, tur programlarını inceleyebilir, size en uygun Güneydoğu Anadolu turunu seçebilirsiniz.

Konaklamalı Güneydoğu Anadolu Tur Programları

Türkiye’nin her bölgesinden katılabileceğiniz Güneydoğu Anadolu turları, uçak ya da otobüs fark etmeksizin Güneydoğu Anadolu’nun her köşesini keşfetmenizi sağlıyor.

Tatili deniz ve güneşten ibaret görmeyip, ülkemizin kültürel değerlerini yakından tanımak, Güneydoğu’nun mistik atmosferinde masalsı bir yolculuğa çıkmak isteyenlere hitap eden konaklamalı Güneydoğu Anadolu tur programları farklı gün seçenekleri ile tatilcilerin beğenisine sunuluyor.

Güneydoğu Anadolu bölgesi her mevsim ayrı güzelliklere sahip olsa da yazları çok sıcak kışları ise çok soğuktur. Gezmek için en uygun zaman ise ilkbahar ve sonbahar aylarıdır.

Tatilinizin uzunluğuna göre farklı tur kapsamlarını ve konaklama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Güneydoğu Anadolu bölgesi konaklamalı turlar ile daha çok yer görme şansını elde edebilirsiniz. Bölgenin mimarisini yansıtan taş evlerde konaklayarak bölgenin kültürünü daha yakından tanıyabilir, konakladığınız süre boyunca Güneydoğu Anadolu’nun tadına doyulmaz lezzetlerini deneyebilirsiniz.

Uçaklı Güneydoğu Anadolu Tur Programları

Güneydoğu Anadolu bölgesini kapsayan Güneydoğu Anadolu turlarına Türkiye’nin birçok şehrinden katılma imkânı bulunuyor. Turlar Güneydoğu Anadolu bölgesine yakın olan yerlerden genellikle otobüslü olarak organize edilirken; daha uzak şehirlerden uçaklı olarak organize ediliyor.

Otobüslü Güneydoğu Anadolu turları sırasında yol boyunca eşsiz manzaralara tanıklık etme şansınız olsa da uçaklı Güneydoğu Anadolu tur programları gideceğiniz yere daha hızlı ulaşmanızı sağlıyor. Tatiline çok zaman ayıramayanlar ve vaktini yolda harcamak istemeyenler uçaklı Güneydoğu Anadolu turlarını tercih ediyor.

Zamandan tasarruf etmenizi böylece daha çok yer görmenizi sağlayan uçaklı Güneydoğu Anadolu tur programları farklı şehirleri ve farklı konseptleri kapsıyor.

Türkiye’nin farklı şehirlerinden çıkışlı olarak düzenlenen klasik GAP turları, uçaklı Halfeti turları, uçaklı Mardin turları, uçaklı büyük GAP turu ve çok daha fazlası GAP turu seçenekleri arasında bulunuyor.

Siz de tatilinizi Güneydoğu Anadolu’nun kültürel ve tarihi atmosferi içerisinde geçirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden uçaklı Güneydoğu Anadolu turu seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Güneydoğu Turu Aktiviteleri

Güneydoğu Anadolu turları sırasında görülecek yerler ve yapılacak aktiviteler saymakla bitmez! Güneydoğu Anadolu bölgesinin büyüleyici sokaklarında dolaşmak bile başlı başına bir aktivitedir.

Turunuz sırasında birbirinden güzel rotaları keşfedebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir, yeni kültürleri tanıyabilir, Güneydoğu Anadolu’nun mistik dünyasına yolculuk yapabilir, eşsiz lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Güneydoğu turu aktiviteleri arasında tarihte yolculuk yapmanın ve eşsiz lezzetleri denemenin yanı sıra trekking yapabilir, tekne turları ile batık köyleri keşfedebilir, sıra gecesinde benzersiz bir eğlence deneyimi yaşayabilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu bölgesinde eğlence anlayışı da yöresel tarzdadır. Eğlence denildiğinde akla gelen ilk aktivite ise sıra gecesidir. Turistler tarafından yoğun ilgi gören sıra gecesi birçok GAP turu kapsamında yer alır.

Güneydoğu Anadolu’nun turizm açısından popülerliğine popülerlik katan batık köylerin bulunduğu Halfeti, turistlerin en çok rağbet gösterdiği yerlerden biridir.

Kayıp kent Halfeti’nin her köşesini keşfedebileceğiniz Halfeti tekne turlarına katılmak, Güneydoğu Anadolu turlarının en popüler aktivitelerinden biridir.

Sıra Gecesi Turları

Güneydoğu Anadolu gece hayatını şekillendiren sıra geceleri Güneydoğu Anadolu bölgesinin eğlencelerinde ayrı bir yeri vardır. Farklı kültürleri ve farkı lezzetleri bir araya getiren sıra geceleri özellikle turistler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Bazı GAP turları kapsamı içerisinde yerini alan sıra gecesi turları ile hemen hemen her şehirde bulunan türkü barlarda Güneydoğu’nun eşsiz yemekleri, şarkılar ve danslar eşliğinde unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.  

Belirli kurallar çerçevesinde düzenlenen, bölgenin yaşayış ve kültürünü yansıtan sıra gecesinde uyulması gereken bazı kurallar vardır. Kişi sıra gecesi başlama saatinde hazır bulunmalı, yerde bağdaş kurarak oturmalı, temiz giysilerle gitmeli ve yanında misafir götürmemelidir.

Sıra gecesi başkanı kurallara uymayanları uyarır ve disiplini bozanlara sembolik cezalar verir. Sıra gecesinde toplanan paralar ihtiyacı olan kişilere yardım olarak dağıtılır.

Önemli sorunların tartışıldığı, düşüncelerin paylaşıldığı, usta sanatçıların icra ettiği müziklerin dinlenildiği ve eşsiz lezzetlerin tadıldığı Güneydoğu Anadolu bölgesi sıra geceleri Güneydoğu Anadolu turları kapsamında tatilcilere sunuluyor.

Halfeti Tekne Turları

Şanlıurfa’nın tarihi şehirlerinden biri olan Halfeti, Birecik Barajı’nın inşaatı sırasında birçok köyünün sular altında kalmasıyla bölgenin sembolü haline gelmiştir.

Batık köyleri keşfedebileceğiniz Halfeti tekne turları Güneydoğu Anadolu turlarının en popüler aktivitelerinden biridir. Saat başı kalkan tekne turlarından hangisine katılacağınız tur kapsamında belirlenmiştir.

Sizleri büyüleyici bir yolculuğa çıkaran tekne turu; Kral Kızı Mağarası, Rumkale, Savaşan Köyü, Merziman Çayı, Çekem, Köyü, Kahtin Köyü, Ehneş Köyü rotasını izliyor.

Güneydoğu Anadolu Halfeti tekne turları ile 2500 yıllık kültürel mirasa sahip olan ve turistik değerini günümüzde de koruyan Halfeti’nin her köşesinin keşfedebilir, kültürel birikiminizi zenginleştirebilirsiniz.

İster konaklamalı Güneydoğu Anadolu turları ile çıktığınız tatilinize Halfeti tekne turlarını da ekleyebilir, isterseniz Güneydoğu Anadolu’nun tüm şehirlerini görebileceğiniz konaklamalı Güneydoğu Anadolu tur rotanıza büyüleyici atmosferi hissedebileceğiniz Halfeti’yi ekleyebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara