0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Kapadokya Turları

Aymila Turizm

Sivas Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : 25 Temmuz
Büyük Otel Karşısı
0
Turzz.com

Eskişehir Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
Turzz.com

Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
Turzz.com

Kahramanmaraş Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
Turzz.com

Niğde Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
Turzz.com

Aksaray Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
Turzz.com

Konya Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
Turzz.com

Yozgat Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
Turzz.com

Kayseri Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
Turzz.com

Tokat Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
1 2 3 8

Tarih boyunca efsanelere konu olmuş Kapadokya, binlerce yıllık geçmişi, doğal güzellikleri, sahip olduğu kültürel zenginlikleri ve taş devrine kadar uzanan tarihiyle Türkiye’nin en otantik şehirlerinden biri olma özelliğini taşıyor.

İç Anadolu bölgesinin ne meşhur turizm destinasyonu olan Kapadokya, yılın her mevsiminde sunmuş olduğu birbirinden büyüleyici manzaralarıyla binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor.

Büyük bir bölümü Nevşehir ilinde bulunan ve Kayseri, Niğde, Kırşehir illerine kadar uzanan Kapadokya, içerisinde barındırdığı kültürel ve doğal güzellikleriyle Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasından düzenlenen gezi turlarına ev sahipliği yapıyor. Kapadokya coğrafyası içerisinde ikamet eden tatilciler Kapadokya çıkışlı

günübirlik turlar ile kısacık tatillerini en iyi şekilde değerlendirme imkânı elde ediyor. Hafta sonu tatillerinde veya bayram tatillerinde Kapadokya konaklamalı turları tercih ederek Kapadokya’nın simgelerinden biri olan mağara otellerde konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yerini alan Kapadokya, Türkiye’de kültür turları denildiğinde ilk akla gelen destinasyonlardan bir tanesidir.

Binlerce yıllık tarihe sahip olan, birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve tarihin izlerini günümüzde de bozulmadan üzerinde taşıyan Kapadokya, gezilecek sayısız yerleri ve yapılacak aktiviteleriyle dolu dolu bir tatil vaat ediyor.

Her bütçeye ve her zevke uygun birçok seçenek sunan Kapadokya çıkışlı ucuz turlar ile bütçenizi ve zamanınızı zorlamadan unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Birbirinden güzel vadilerde yürüyüş yapabilir, yer altı şehirlerinin büyülü atmosferine tanıklık edebilir, safari ve bisiklet turlarında eğlenceli ve adrenalin dolu anlar yaşayabilir, balon turu ile Kapadokya’nın masalsı atmosferini kuş bakışı seyredebilirsiniz.

Uygun fiyatlı Kapadokya çıkışlı tur fırsatlarını değerlendirerek vakit kaybetmeden bu büyülü dünyaya adım atabilirsiniz.

Kapadokya Turu Fiyatları

Kapadokya turu fiyatları, tur kapsamına göre değişiklik gösteriyor. Kapadokya tur fiyatları tur rotası, ulaşım şekli, konaklama şekli, Kapadokya’da yapılacak aktiviteler, balona turunun olup olmaması, turun kaç gün süreceği gibi özelliklere göre belirleniyor.

Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinden düzenlenen tur seçenekleriyle ön plana çıkan Kapadokya, her bütçeye uygun tur alternatifleri sunuyor. Kapadokya her mevsim güzel olsa da ilkbahar ve sonbahar mevsiminde hava koşulları daha uygun olduğu için tur fiyatları da daha yüksek olabiliyor.

Ulaşım, konaklama, yapılacak aktiviteler, yeme içme gibi hizmetlerin dâhil olduğu birçok paket Kapadokya tur paketleri içerisinde yerini alıyor.

Yılın belli dönemlerinde yapılan kampanyaları ve indirimleri takip ederek size en uygun bütçe dostu Kapadokya tur paketine karar verebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyüleyici rotasına doğru bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki tatile çıkabilirsiniz.

Kapadokya Turu Programları

Hem kültürel hem de doğal güzelliklere aynı anda şahit olabileceğiniz Kapadokya’da unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Binlerce yıllık yer altı şehirlerini keşfedebilir, Ihlara Vadisi’ni gezebilir, mağara evlerde ve peri bacalarında antik bir gezi yapabilir, tarihi kilise ve manastırları ziyaret edebilir, Avanos’un meşhur çanak çömleklerinin yapıldığı çarşılarda gezebilir, safari turları ve balon turları ile tatilinize adrenalin katabilirsiniz.

Eğer tatil için uzun bir zamanınız varsa konaklamalı Kapadokya tur programlarından birini tercih ederek mağara evlerde konaklamanın muhteşem deneyimini yaşayabilirsiniz.

Kapadokya’ya yakın mesafede yaşıyorsanız ve tatil için kısa bir zamanınız varsa günübirlik Kapadokya tur programlarına göz atabilirsiniz. Kapadokya’yı tek bir güne sığdırmak imkânsız olsa da en önemli noktalarını görebilir, en güzel lezzetlerini tadabilirsiniz.

Otobüslü turlar her ne kadar yol boyunca unutulmaz manzaralar sunsa da vakit kaybetmek istemiyorsanız ve bir an önce turunuz başlasın istiyorsanız uçaklı Kapadokya tur programlarına bir göz atabilirsiniz. Size en uygun tur programına karar vererek masalsı coğrafya Kapadokya’yı keşfedebilirsiniz.

Günübirlik Kapadokya Tur Programları

Kapadokya ve çevresinde bulunan tatilciler günübirlik Kapadokya tur programları ile Kapadokya’nın gizli kalmış köşelerini keşfetme şansını elde ediyor.

Hem tarihi dokusu hem de kültürel yapısıyla ön plana çıkan Kapadokya, dünyanın dört bir yanından gelen yabancı turistlerin yanı sıra günübirlik tatilcilere de ev sahipliği yapıyor.

Kapadokya’nın en özel köşelerini keşfedebileceğiniz günübirlik Kapadokya tur organizasyonları hafta içi olabileceği gibi genellikle hafta sonları tercih ediliyor.

Genellikle otobüslü olarak organize edilen günübirlik Kapadokya turu sabah erken saatlerde başlıyor. Eğer tur kapsamındaysa öncelikle gün doğumuyla birlikte Kapadokya balon turu yapılıyor.

Sonrasında da bir günlük bir tura sığdırılacak Kapadokya’nın en özel köşelerine doğru tur başlıyor. Ihlara vadisi, yer altı şehirleri, Ürgüp, peri bacaları, tarihi çarşılar ve daha birçok yeri gördükten sonra Kapadokya’nın sembollerinden biri olan toprak çömlekte yapılan yöresel yemeklerle tur sonlanır.

Konaklamalı Kapadokya Tur Programları

Kapadokya turları günübirlik olabileceği gibi, hafta sonu turları ya da daha uzun süreleri kapsayan programlar halinde de organize ediliyor.

Hafta sonu turları vakitten kazanmak için genellikle uçaklı olarak organize edilirken; tatil için daha uzun zamanı olanlar otobüslü turları da tercih edebiliyor.

Kapadokya’nın büyülü atmosferi tam anlamıyla mağara otellerde konaklayarak hissedilebiliyor. Her biri kendine has güzellikler barındıran Ürgüp, Göreme, Uçhisar, Avanos ve Ortahisar Kapadokya’da konaklama yapabileceğiniz bölgelerdir.

Kapadokya’nın coğrafi özelliklerini tam anlamıyla yansıtan Göreme’de doğal yapısı bozulmamış, betonlaştırmadan inşa edilmiş birçok otel bulunuyor.

Hatta Göreme’de peri bacalarının içinde bulunan otellerde bile konaklama şansınız bulunuyor. Gün doğumunda otelinizin terasında gökyüzünde süzülen balonları seyrederek güne başlayıp, yöresel kahvaltınızı yaptıktan sonra Kapadokya’yı keşfe çıkabilirsiniz.

Tatilinizin uzunluğu ve tur programınız dâhilinde Kapadokya’nın birçok yerini keşfedebilir, her günü dolu dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

Uçaklı Kapadokya Tur Programları

Kapadokya’ya uzak bölgelerden organize edilen Kapadokya turları zamandan tasarruf etmek için genellikle uçaklı olarak organize edilir.

Uçaklı Kapadokya tur programları Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan ya da Kayseri Erkilet Havalimanı’nda başlar. Tur şirketi tarafından tahsis edilen araçla Kapadokya yolculuğuna adım atarsınız.

Mistik havada, büyüleyici doğal güzellikler içinde muhteşem vakit geçirebilir, rengârenk balonların oluşturduğu manzaraya tanıklık edebilir, binlerce yıllık tarihi ve kültürü yakında tanıyabilirsiniz.

Otobüslü Kapadokya tur programları ile yol boyunca eşsiz manzaralara tanıklık etme şansınız olsa da uçaklı Kapadokya turları Kapadokya’yı keşfetmek için daha çok zaman kazanmanızı sağlıyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinden organize edilen uçaklı Kapadokya turları, tatiline çok fazla zaman ayıramayan ve vaktini yolda harcamak istemeyenlere hitap ediyor.

Eğer tatil programınızda Kapadokya yer alıyorsa yerinizi erkenden ayırtarak hem tur programını hem de uçak biletinizi daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kapadokya’da Yapılacak Aktiviteler

Hem kültürel hem de tarihi turlar arasında Türkiye’nin en popüler destinasyonlarından biri olan Kapadokya’da hem görülecek birçok yer hem de yapılacak birçok aktivite vardır.

Tur kapsamınız dâhilinde yer alan bu aktivitelerle bu tarihi ve kültürel değerleri yakından tanımanın yanı sıra adrenalin ve eğlence dolu birçok aktivite yapabilirsiniz. Yer altı şehirlerini keşfedebilir, mağara evlerde antik bir gezi yapabilir, tarihi manastır ve kiliseleri ziyaret edebilir, çömlek sanatının doğduğu Avanos’ta çömlek yapmayı öğrenebilirsiniz.

Kapadokya denildiğinde akla gelen ilk aktivite tabi ki balon turları ve safari turlarıdır. Gün doğumunda başlayan balon turu ile Kapadokya’nın büyük bir bölümünü kuş bakışı seyredebilirsiniz.

Göreme’de yapılan ATV safari turları ile yeni yerler keşfedebilir, at safari turları ile bölgenin tarihi dokusu içerisine doğru unutulmaz bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Kapadokya’da yapmak istediğiniz aktivitelerin dâhil olduğu bir Kapadokya tur programı tercih ederek hayalinizdeki tatili gerçekleştirebilirsiniz.

Kapadokya ATV Turu

Geniş vadileri ile doğa sporları yapmak için oldukça elverişli bir coğrafyadır Kapadokya. Kapadokya’yı farklı bir deneyimle keşfetmek isteyen tatilciler trekking turlarının yanı sıra Kapadokya ATV turu ile adrenalin dolu zamanlar geçirebiliyor.

Baktığınız her yerde ayrı bir doğal güzelliğe şahit olabileceğiniz Göreme’yi ATV üzerinde keşfetmenizi sağlayan ATV turları Kapadokya’da yapılan en popüler aktivitelerden biridir.

Manzaranın güzelliğine araç sesleri eşliğinde şahit olup, aynı anda adrenalin ve eğlence dolu saatler geçirebileceğiniz ATV turları ile Kapadokya’nın benzersiz atmosferinde heyecanlı bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Eğer ATV turu gezi turu kapsamındaysa tur şirketiniz sizin için önceden rezervasyon yaptırır ve belirlenen saatle başlangıç noktasında olmanızı sağlar. Kullanacağınız araçla kısa bir eğitim aldıktan sonra vadi içinde yapılan tur başlar.

Yaklaşık 2 saat süren ATV turları ile Kapadokya’nın en güzel yerlerini hiç yorulmadan aynı zamanda heyecan dolu bir deneyimle keşfetmek mümkün!

Kapadokya At Turu

Kelime anlamı “Güzel Atlar ülkesi” olan Kapadokya’da at safari turları yapılması kaçınılmaz!

Dünya’nın en özel bölgelerinden biri olan, her köşesi farklı kültürel hazineler barındıran Kapadokya’yı keşfetmenin en güzel ve en heyecan verici yollarından biri de at safari turları. Hem yerli hem de yabancı turistlerden yoğun ilgi gören at safari turları 7’den 70‘e herkese hitap ediyor.

Üstelik Kapadokya at turu için binicilik konusunda deneyim sahibi olmak gerekmiyor. Tüm güvenlik önlemleri alındıktan sonra küçük bir brifingle Kapadokya’nın kalbine doğru gerçekleşen keyifli yolculuk başlıyor.

At safari turları farklı şirketler tarafından organize edilse de hemen hemen hepsi aynı güzergâhı izliyor. Eğer Kapadokya at turu, Kapadokya turu dâhilindeyse tur şirketiniz sizin için önceden rezervasyon yaptırıyor ve buluşma noktasına ulaşımınızı sağlıyor.

Daha sonra Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerle dolu doğası ile iç içe keyifli ve heyecan dolu bir yolculukla, bölgenin en özel yerlerinde unutulmaz anlar biriktirebilirsiniz.

Kapadokya Balon Turu

Kapadokya denildiğinde ilk akla gelen özelliklerden biri şüphesiz gün doğumunda gökyüzünde süzülen rengârenk balonlar! Dünyanın en güzel balon güzergâhı seçilen Kapadokya balon turu, yoğun talep nedeniyle yüksek ücretler karşılığında gerçekleştiriliyor.

Kapadokya’nın tüm güzelliklerini tüm çıplaklığıyla izleme şansı sunan ve hafızalardan silinmeyecek anılan bırakan Kapadokya balon turuna olan ilgi gün geçtikçe artıyor.

Güvercinlik Vadisi, peri bacaları, taş evler, Ihlara Vadisi, yemyeşil bağlar ve bahçeler ve çok daha fazlası balon turuyla gözler önüne seriliyor.

Havada balonla süzülmek ilk bakışta ürkütücü gelse de 20 yıldır yapılan balon turları sırasında herhangi bir kaza meydana gelmemesi insanlara güven veriyor.

Sivil havacılık sıcak balon lisansına sahip olan pilotlar ve profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştirilen balon turlarından önce tüm güvenlik önlemleri en iyi şekilde alınıyor.

Kapadokya’nın olağanüstü coğrafyasını keşfetmenin en iyi yollarından biri olan balon turları muhteşem manzarayı seyrederken unutulmaz fotoğraf kareleri yakalamanıza fırsat sunuyor.

Call Now ButtonHemen Ara