0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Trabzon Çıkışlı Turlar

doğu karadeniz turları
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu – 1 Gece 2 Gün

1 Gece 2 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma Kesin Çıkışlı
Atakum Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Trabzon Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Trabzon Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’nin Karadeniz bölgesi cazibe merkezlerinden biri olan Trabzon, sahip olduğu kültürel zenginliği, lezzetli mutfağı, huzur veren doğası ve keyif veren gezilecek yerleri ile her yıl yüz binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği destinasyonlardan biridir.

Trabzon, ülkemizin önemli bir varış yeri olmasının yanı sıra, yurt içinde pek çok noktaya ve yurt dışına kalkışlı uçuşların ve buna bağlı olarak da turların başlangıç noktasıdır. Trabzon çıkışlı olmak üzere Karadeniz bölgesindeki diğer tüm şehirleri kapsayan pek çok tur programı düzenlenmektedir.

Bu nedenle başta Trabzon olmak üzere çevre illerde yaşayan tatilciler, Trabzon çıkışlı turlar ile hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok yeri görme şansı elde etmektedirler.

Trabzon çıkışlı günübirlik turlar kapsamında ilk olarak bölgeye yakın doğası, kültürü ve mutfağıyla bilinen Rize ve Giresun’a düzenli olarak geziler düzenlenmektedir. Bununla beraber Trabzon’a yakın doğal güzellikleri yakından görebileceğiniz turlar da düzenlenmekte olup tatilcilerin beğenisine sunulmaktadır.

Günübirlik turların dışında Trabzon çıkışlı Ege turları ve Trabzon çıkışlı konaklamalı turlar da pekâlâ düzenlenmektedir. Tüm bu tur konseptleri büyük bir titizlikle planlanmakta olup, Turzz güvencesinde ilgili tur şirketleri tarafından tatilcilere cazip fiyatlarla sunulmaktadır.

Trabzon çıkışlı turlar içerik bakımından zengin olup, bütçe açısından herkese hitap edecek şekilde planlanır. Yılın her döneminde gezmeyi seven kişilere uygun fiyat politikalarıyla sunulan Trabzon çıkışlı turlar, sevdikleriyle birlikte keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenler için oldukça idealdir.

Ege veya Güneydoğu Anadolu bölgesinde tarih, kültür ve mutfak üçlüsünü deneyimleyerek konaklamalı turların keyfini sevdiklerinizle çıkarabilirsiniz. Uygun fiyatlı Trabzon çıkışlı turlar için daha fazlasına göz atabilir, size uygun Trabzon çıkışlı turlar arasından dilediğinizi seçerek rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Trabzon Çıkışlı Günübirlik Turlar

trabzon cıkısli günü birlik turlar

Birkaç gün süren bir tatile çıkmaya vakitleri olmayan fakat hafta sonlarını da pas geçmek istemeyen gezi tutkunu Trabzonlu aileler için düzenlenen Trabzon çıkışlı günübirlik turlar, gezme tutkularından ödün vermeyenlere hitap ediyor.

Yorucu bir haftanın ardından biraz olsun dinlenmek ve tüm haftanın stresini üzerlerinden atmak isteyenler için birebir olan günübirlik turlar ile Trabzon çevresindeki güzellikleri görebilir, doğayla bütünleşebilir, huzur dolu bir gün geçirebilirsiniz.

Yılın dört mevsimi aralıksız olarak düzenlenen Trabzon çıkışlı günübirlik turlar, Trabzon’da yaşayıp henüz yaşadığı bölgeyi hakkını vererek gezemeyenler için kaçırılmayacak fırsatlarla doludur!

Sümela’nın tarihine ve mistik atmosferine yakından tanıklık etmek, Uzungöl’ün huzur veren doğasının büyüsüne kapılmak ve yaylalarında bol oksijene doymak için Trabzon kalkışlı günübirlik turlara katılabilirsiniz.

Özel kampanya ve fırsatlarla dolu olan Trabzon günübirlik turlar; en uygun fiyat garantisinde transfer, rehber ve ikramlarla birlikte sunulmaktadır. Tur programlarını görmek ve yerinizi hemen ayırtmak için Trabzon çıkışlı turlara şimdi göz atın.

Trabzon Çıkışlı Karadeniz Turları

trabzon cıkısli karadeniz turlari

Ülkemizin kuzeyi Karadeniz bölgesi, İstanbul Şile’den başlayıp Artvin’e kadar uzanan ve içerisinde muhteşem doğal güzellikleri, zengin bir kültürel mirası, parmak ısırtan lezzetleri, geleneksel yaşamı ve tarihi barındıran kozmopolit bir yapıya sahiptir.

Karadeniz şüphesiz tıpkı Güneydoğu Anadolu gibi ülkemizin görülmeye değer yerlerinin başında gelir. Kendine has doğal güzellikleri, mimari yapısı, insanı ve yaşayış şekilleri ancak yerinde görüldüğünde bir anlam kazanan Karadeniz, bu bakımdan ziyaretçisine her zaman doyurucu bir gezi imkânı sunar.

Karadeniz, yılın her dönemi gezilebilse de, aşırı yağış almasından dolayı en uygun mevsimler ilkbaharın sonları ve sonbaharın başladığı dönemler arasıdır. Bu süre zarfında Karadeniz’in yaylalarında dolaşabilir, şehirlerinde sokaklarını adımlayarak gezilecek yerlerinin izini sürebilirsiniz.

Karadeniz bölgesinin önemli bir varış rotası olan Trabzon, aynı zamanda çevre şehirlere düzenlenen turların da popüler başlangıç noktasıdır. Bugün Trabzon’dan Doğu Karadeniz ve Batı Karadeniz şehirlerine düzenli olarak turlar düzenlenmektedir.

İster kültür turu, ister gastronomi veya doğa turları olsun, Trabzon çıkışlı olmak üzere her konseptte turlar gezmeyi seven kişilere en uygun fiyat garantisiyle sunulmaktadır.

Trabzon’da yaşayan ve Trabzon çevresini keşfetmeye niyetlenen gezi tutkunları hemen Trabzon çıkışlı Karadeniz turlarına göz atabilir ve uygun konsept ve bütçeli turlardan birini seçerek rezervasyonunu yapabilir.

Yılın her mevsimi bir başka güzel olan Karadeniz şimdi keşfedilmeyi bekliyor!

Trabzon Çıkışlı GAP Turları

trabzon cıkıslı gap turları

Tarih boyunca onlarca farklı medeniyetin beşiği olmuş olan Güneydoğu Anadolu Bölgesi, gezmeyi seven herkesin mutlaka görülecekler listesinin başında yer alır.

Öğretici ve kadim tarihi ile birlikte Mezopotamya’nın uçsuz bucaksız ovalarına ev sahipliği yapan Güneydoğu Anadolu, içerisinde binlerce yıllık tarihe sahip mimari yapıları, zengin kültürü ve mutfağı ile birlikte ziyaretçilerine uzun yıllar unutamayacakları bir gezi deneyimi sunar. Güneydoğu Anadolu bölgesine ülkemizin neredeyse tüm bölgelerinden turlar düzenlenmektedir.

Yoğun katılımlarla geçen bu turlar Güneydoğu bölgesini uzman rehberler eşliğinde gezme fırsatı sunar.

Karadeniz bölgesinin önemli şehirlerinden biri olan Trabzon’dan da bugün Güneydoğu Anadolu’ya düzenli olarak pek çok tur düzenlenmektedir. Yılın her ayı, her mevsimi Trabzon kalkışlı GAP turları ile Antakya, Mardin, Şanlıurfa, Halfeti, Gaziantep, Adıyaman ve Diyarbakır gibi şehirlere turlar düzenlenir ve bu şehirlerin tüm zenginlikleri yerinde görülür.

Onlarca tarihi mekânı, sayısız hikâyeleri ve lezzetli yemekleri içerisinde barındıran Güneydoğu, ziyaretçilerine medeniyetin doğduğu bu topraklarda eşsiz bir gezi fırsatı sunar.

Sevdiklerinizle birlikte uygun fiyatlı GAP turları kapsamında Trabzon’dan Güneydoğu’ya konforlu yolculuklarla ulaşabilir ve burada unutamayacağınız bir tur deneyimi yaşayabilirsiniz.

Turzz güvencesinde sunulan GAP turlarını inceleyin ve bütçenize uygun turlardan dilediğinizi seçerek rezervasyonunuzu hemen şimdi tamamlayın.

Trabzon Kalkışlı Ege Turları

trabzon kalkısli ege turlari

Ülkemiz doğusuyla batısıyla, kuzeyiyle ve güneyiyle pek çok zenginliğe ev sahipliği yapar. Söz konusu bu zenginlik deniz turizmi olduğunda akıllara hemen Ege bölgesi gelir.

Yaz aylarının popüler cazibe merkezlerinden biri olan Ege bölgesi başta İzmir olmak üzere Muğla ve Aydın gibi şehirlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu üç şehir eşsiz koylara, altın sarısı kumlarla kaplı plajlara ve doğa içerisinde huzurlu kamp alanlarına sahip olmasıyla bilinir.

Dolayısıyla, Ege bölgesi hem yurt içinden hem de yurt dışından çok sayıda turistin ziyaret ettiği harikulade bir yerdir. Her bütçeye uygun otelleri, aktiviteleri, mutfağı ve antik kentleriyle ziyaretçilerine ışıltılı bir tatil yapma imkânı sunar.

Yaz tatillerini Ege taraflarında geçirmeyi düşünen Trabzonlu gezi tutkunları, Trabzon kalkışlı Ege turlarıyla bu muhteşem coğrafyayı derinlemesine keşfetme şansı yakalar. Ege bölgesi için planlanan Trabzon çıkışlı turlar, tur için öngörülen gün sayısı ve konaklama yapılacak tatil bölgelerine göre değişiklik gösterir.

Yalnızca yaz sezonu değil, kışın da Trabzon çıkışlı Ege turları ile bölgeyi keşfedebilir Ege’nin eşsiz güzelliklerine yerinde tanık olabilirsiniz.

Birçok kültürel yapıya, nefes kesen doğaya ve plajlara ev sahipliği yapan Ege, Trabzon çıkışlı turlar ile gelen tatilcilere tüm güzelliklerini fazlasıyla sunuyor. Bütçenize ve zevkinize uygun Trabzon çıkışlı Ege turlarını inceleyebilir, indirimli fiyatlardan hemen yararlanabilirsiniz.

Trabzon Çıkışlı Konaklamalı Turlar

trabzon cıkısli konaklamalı turlar

Konaklamalı turlar, tura katılacak olan kişilere daha fazla yer görme, daha fazla aktiviteye katılma ve ziyaret edilen yerleri daha derinlemesine keşfetme imkânı sunar.

Ülkemizin her bölgesine gerek hafta içi gerekse hafta sonu konaklamalı turlar kapsamında uçuşlar düzenlenmekte ve otobüslerle karayolu yolculuğu yapılmaktadır.

Karadeniz bölgesinin incisi, turizm potansiyeli yüksek Trabzon çıkışlı da Ege’den Doğu Anadolu’ya, İç Anadolu’dan Güneydoğu Anadolu’ya varıncaya kadar pek çok şehre konaklamalı turlar düzenlenmektedir.

Trabzon çıkışlı konaklamalı turlar 3-4 gün olabildiği gibi daha fazla gün sayısına da sahip olabilmektedir. Trabzonlu gezgin aileler bütçesine ve görmek istedikleri yere göre farklı gün sayısına sahip Trabzon çıkışlı konaklamalı kültür turları, doğa ve deniz turlarını inceleyebilir, uygun fiyatlarla rezervasyonlarını Turzz güvencesinde tamamlayabilirler.

Trabzon Çıkışlı Yurtdışı Turları

trabzon cıkıslı yurtdısı turlari

Ülkemizde olduğu kadar yakın komşularımız ve uzak ülkelerde de keşfedilecek sayısız güzellikler bulunmaktadır.  Avrupa’dan Asya’ya, Kuzey Amerika’dan Güney Afrika’ya varıncaya kadar yılın her dönemi ziyaret edilebilen destinasyonlar ile bambaşka kültürler, bambaşka tatlar ve tarihi yapılar yerinde görülebilir.

Trabzon çıkışlı yurtdışı turları kapsamında doğrudan uçuşlarla Gürcistan, Rusya ve Ukrayna gibi ülkelere ve Ankara ile İstanbul aktarmalı dünyanın hemen her noktasına turlar düzenlenmektedir. Balkanlar, Gürcistan ve Ukrayna gibi vizesiz ülkelere uygun fiyatlı turlar ile gidebilir, konforlu otellerde konaklayarak günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Turzz güvencesinde sunulan Trabzon çıkışlı yurtdışı turları, her zevke ve her bütçeye hitap etmektedir. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak yurtdışı turlarına rezervasyon yapabilir ve böylece farklı kültürleri yerinde deneyimleyebilir, farklı yemekleri tadabilir ve göz alıcı yapıları yerinde gözlemleyebilirsiniz.

Hemen Trabzon çıkışlı yurtdışı turlarına göz atın ve cazip fiyatlarla yurtdışı yolculuğunun keyfini çıkarmak üzere ilk adımı atın. İyi tatiller!

Call Now ButtonHemen Ara