0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

En Güzel Tatil Şehirleri

Ülkemiz her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Mevsimsel zenginliği dolayısıyla, görülmesi ve gezilmesi gereken yerler, müthiş doğal güzellikler, tarihi ve yaşanmışlıklarıyla tatil şehri açısından zengin bir ülkeye sahibiz. Kimimiz sakin ve kalabalıktan uzak tatiller tercih ederken, bazıları ise daha çok etkinliklere katılıp sosyalleşmek ister bu şekilde stres atarlar. Yani en güzel tatil şehri kişiye göre değişir. Peki, sizin için en güzel tatil şehri neresi?

Öncelikle yalnız mı? Ailenizle mi? arkadaş ya da sevgilinizle? Kimle ve nasıl bir tatil yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Mesela eğer yalnız tatil yapmak istemiyorsanız, yanınızdaki kişilerinde hoşlanabileceği türden bir yere gitmeniz daha uygun olacaktır.

En Güzel Tatil Şehri Rize

Eğer doğa yürüyüşlerini ve yeşilliği seviyorsanız Karadeniz’in eşsiz yaylaları iyi bir seçenek olabilir. Sessiz, huzur dolu ve fıkra gibi bir tatil için Rize uygun bir tatil şehri. Kısa bir araştırma sonucu kalabileceğiniz harika bungalov evler olduğunu göreceksiniz. Rize kış ya da yaz fark etmez doğasıyla sizi büyüleyecek ve sessiz, sakin bir tatil istediğinizde ilk aklınıza gelecek şehirlerden biri olacaktır.

En Güzel Tatil Şehri Antalya

Tatil denilince akla gelen ilk isimlerden biri tabi ki tartışmasız Antalya’dır. Eğer standart bir yaz tatili hayal ediyorsanız Antalya sizin için uygun bir seçenek olacaktır. Sıcacık denizi, eğlenceli plajları, alışveriş yapabileceğiniz mağazalarıyla Antalya gerçek bir tatil şehri.

En Güzel Tatil Alaçatı’da

Rengarenk sokaklar, yan yana dizilmiş küçük dükkanlar, alabildiğine masmavi deniziyle Alaçatı’da harika bir yaz tatili geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

En Güzel Tatil Uludağ’da

Kış tatillerinin vazgeçilmezi Uludağ. Gözünün alabildiğine bembeyaz örtüyle kaplanmış bir manzarada uyanmak kış tatili sevenlerin tutkusudur. Kayak yaparken yüzünüze çarpan rüzgar ve kar taneleri inanılmaz bir haz verir tatilcilere, sıkı gidindiyseniz tabi… Eğer bir sıralama yapmak gerekirse şöyle diyebiliriz ki; Rize, Antalya, Alaçatı, Uludağ, Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Eskişehir listenin başını çeken şehirler arasında gelir.

Mardin’de bir kerpiç evde uyanmak, damak çatlatan doğu kültürüyle harmanlanmış en lezzetli yemeklerle doğu tatili vazgeçilmezlerinizden olacaktır. Tatil dönüşü almış olduğunuz kiloları hesaba katmazsak Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep tatile gidilmesi gerekenler listesinde yerini daima korur.

Aslında ülkemizin bütün şehirleri tatil yapmak için uygun sadece nasıl bir tatil istediğimize bağlı nerede olacağımız. Gözüne alabildiğince yeşillik görmek, sıcacık bir denizde yüzmek, tarihi mekanlar gezmek, en lezzetli doğu yemeklerini tatmak. Hepsinin tek bir ülkede olması ne müthiş bir armağan. En güzel tatil şehri neresi? Ne yapmaktan hoşlanıyorsan ve hoşlandığın şey neredeyse işte orası. Yada hepsi. Bir bavul ve gezilebilecek onlarca şehir hepsini deneyerek karar vermek çok daha eğlenceli olabilir. Bir sabah mis gibi dağlara bakarken akşamında kızgın kumlardan serin sulara atlamak. İkisi de insanı mutlu eden şeyler.

Cevap Bırakın

Call Now ButtonHemen Ara