0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Tatil’de Erkekler Nasıl Giyinmeli

tatilde erkekler nasıl giyinmeli

Erkekler kadınlara göre daha az çeşit kıyafetle yetinmek zorunda kalıyor. Pantolon, kazak, ceket, mont dışında pek fazla giyilecek kıyafet bulamıyorlar. Yazın ise iş biraz daha değişiyor. Şortlar ve atletler çeşitli terletmeyecek kumaşlarla yapılmış kıyafetler sezonda onları karşılıyor.

 Erkekler Gidilecek Yere Göre Nasıl Giyinmeli?

Giyilecek kıyafet gidilecek yere göre değişir. Eğer tatil için tercih edilen yer kış mevsiminde gidilen soğuk bir yerse genelde boğazlı triko kazaklar, atkı ve bere, kapüşonlu sweatshirtler, kombine göre eşofman veya pantolon tercih edilmeli.

Fakat gidilen yer eğer sıcak bir yerse daha çok terletmeyecek, tiril tiril daha çok penye kumaştan tişörtler, tercihe göre içe giyilen gibi olmayan, üzerinde baskı olan atletler ve altlarına da genelde şort giymeliler.

Erkekler Alışveriş‘de Nasıl Giyinmeli

 Kadınlara nazaran erkekler alışverişte çok da iyi değiller ve pek vakit geçirmeyi sevmiyorlar. Fakat aslında onlar içinde alışveriş yapmak aslında kolay. Gidilen yerde de yapılabilir ama gitmeden yapmak aslında daha mantıklı. Çünkü gidilen yerde daha çok gezmek ve oraya vakit ayırmak gerekebilir. O yüzden yola çıkmadan önce yapılmalı.

Bere Ve Atkı

 Erkeklerde en çok kullanılan aksesuarlar saat ve kol düğmesi dışında bere ve atkıdır. Eğer gidilen yer soğuksa o günkü kombine göre bere ve atkı tercih edilebilir. Dışarıdan alınan ile evde el örgüsü ile yapılan arasında da soğuk geçirme açısından büyük fark olur.

Mayo

 Genel olarak tercih edilen sahilde ve havuz kenarında dikkat çekmesi açısından neon renkli şortlar. Bunun dışında slip dedikleri külot benzeri mayolarda son dönemlerde oldukça ünlü ve tercih edilebilir.

 Triko-Kazak

 Alışveriş mağazalarının erkek bölümlerinde kışın en çok rastlanan kıyafet triko kazaklardır. Çeşitleri boğazlı, balıkçı yaka vs. gibi değişebiliyor ve her yerde de rahatlıkla bulunabiliyor.

 Pantolon-Şort

 Pantolon ve şort bulunması kolay bir diğer kıyafet çeşididir. Gidilecek yere göre tercihiniz farklılık gösterebilir.

 Ayakkabı-Terlik

 Yazın en çok tercih edilen şeylerden biri terliktir. Parmak arası ya da normal düz önü açık terlikler sahilde ve diğer yerlerde çok kullanışlıdır. Ayakkabı çeşitleri çok fazla. Karlı bir yere gittiyseniz bot tercih edebilirsiniz bunun dışında spor ayakkabı ve kundura tarzı ayakkabılar da işinize yarayacaktır.

Cevap Bırakın

Call Now ButtonHemen Ara